Serwis i naprawa zmywarek

naprawa-zmywarek-legnica

Naprawa i serwis zmywarek w Legnicy oraz najbliższej okolicy Jawor, Głogów, Lubin, Przmków Bolesławiec oraz okolice to dla nas żaden problem. Nasi serwisanci dołożą wszelkich starań aby nprawa sprzętu AGD była jak najszybsza. Naprawiamy każdą zmywarkę oraz każdy model zmywarki.

Jeżeli zauważysz, że z Twoją zmywarką coś dzieje się niedobrogo to znaczy , że mogła się popsuć i należy wymienić jedną z następujących rzeczy:Szukasz sprawdzonego fachowca, który naprawi sprzęt solidnie i nie będziesz go musiał wzywać następnego dnia? Doskonale trafiłeś! Naprawa AGD Legnica od ręki, szybko i sprawnie, to właśnie specjalność naszej firmy. Od wielu lat zajmujemy się naprawami pralek, zmywarek i innych sprzętów, które są potrzebne w codziennym użytkowaniu. Doskonale znamy zarówno wiodące na rynku marki, jak i mniejsze. Oferujemy naprawę zmywarek wiodących i mniej znanych producentów. Serwis Siemens, serwis Samsung, Whirlpool, czy Mastercook to dla nas praca, którą wykonujemy każdego dnia. Znamy się także na serwisie sprzętu Amica, Candy, Indesid, Miele, Zanussi, Gorenje, Electrloux i Bosch.

  • naprawa lub wymiana grzałki
  • naprawa pompy
  • naprawa modułów sterujących
  • naprawa podzespołów elektronicznych
  • naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej
  • ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody.

Naprawiamy zmywarki wszystkich marek takich jak  Amica,  Ariston, Ardo Beko, AEG Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, MPM, Miele, Polar, Samsung, Smeg, Siemens, Whirlpool, Zanussi oraz inne.